Vahşet... Kaçarak evlendiği 3 aylık eşini 10 kez bıçakladı

Henüz 3 aylık olan karısıyla kavga edip defalarca bıçaklayan kocanın cezası ağırlaştırılmış müebbet hapis oldu...

Vahşet... Kaçarak evlendiği 3 aylık eşini 10 kez bıçakladı

Bursa’nın Gürsu ilçesinde, 3 aylık eşini 10 bıçak darbesiyle öldüren adam, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. 
Olay geçen mart ayında Gürsu'da bir parkta meydana geldi. 3 ay önce kaçarak evlenen Mehmet Adıyaman (19), eşi Deniz Güneş Adıyaman'ı (18), kıskançlık yüzünden 10 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından genç koca tutuklandı.
"Pişmanım"
Bursa 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'kasten eşini öldürmek' suçundan hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edilen Mehmet Adıyaman son kez hakim karşısına çıktı. İlk duruşmadaki ifadelerini tekrarlayan Adıyaman, "Deniz eve dönme teklifime olumsuz cevap verdi. Bana, 'Seni sevmiyorum. Boşanmak istiyorum. Sen başka biriyle devam et. Ben de başkasıyla devam etmek istiyorum' dedi. Ben de cebimdeki bıçağı çıkardım. Bu sırada bıçağı tutan Deniz, 'Sen bir şey yapamazsın. Kalıbının adamı değilsin. Peşimi bırak' deyince kendimi kaybettim, bıçağı elinden çekip rastgele salladım. Pişmanım" dedi.


Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı
Cumhuriyet savcısı ise, Mehmet Güneş'e indirim uygulanmamasını isteyerek, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep etti. Mahkeme heyeti, kısa bir aranın ardından sanığı ağırlaştırılmış hapis cezasına mahkum etti.

Kaynak İhlas Haber Ajansı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rex Kelvin
Rex Kelvin - 7 ay Önce

Merhaba, böbreğini satmak istiyor musun? Varsa irruaspecialisthospital20@gmail.com aracılığıyla bize ulaşın

SIRADAKİ HABER